Nasze produkty i usługi

Działalność naszej firmy

Naprawa urządzeń dźwigowych

Od przeglądu, diagnostyki, oraz weryfikacji działania urządzenia do kompleksowej naprawy i doprowadzenia do poprawnego działania i zadowolenia klienta. Żurawie przenośne, hakowce, bramowce, widny samozaładowcze.

Naprawa siłowników

Pełna weryfikacja i kompleksowa naprawa. Wykonanie nowego siłownika według wzoru. Naprawiamy siłowniki do: koparek, wywrotek, żurawi przenośnych (budowlanych i leśnych), hakowców, bramowców, wind samozaładowczych oraz maszyn i urządzeń.

Sprzedaż podzespołów i części

Kpl. układy hydrauliki. Pompy zębate, tłoczkowe ( proste, skośne). Zbiorniki stalowe i aluminiowe. Rozdzielacze hydrauliczne( sterowane manualnie jak również pneumatycznie i elektrycznie). Silniki hydrauliczne tłoczkowe itp. Siłowniki do wywrotek i nie tylko. Sprzęgi, belki sprzęgowe. Części zamienne do wind i klap samozaładowczych.

Przeglądy, nadzór i odbiory UDT

Przygotowanie urządzenia i obecność konserwatora podczas kontroli przed inspektorem Urzędu Dozoru Technicznego, aby w razie pytań przekazać rzetelnie odpowiedzi na pytania urzędnika UDT.

Montaż, naprawa sprzęgów

Kompleksowa weryfikacja, wymiana podzespołów, do montażu na pojeździe. Naprawiamy i posiadamy pełne zaplecze części zamiennych do sprzęgów RINGFEDER.

Wykonanie przewodów hydraulicznych

Dzięki nowoczesnej zakuwarce hydraulicznej wykonujemy przewody hydrauliczne nie tylko na swoje potrzeby ale również na indywidualne potrzeby naszych klientów.

Montaż elem. hydrauliki siłowej

Wykonujemy montaże, oraz naprawiamy układy: do wywrotek, do ruchomej podłogi, do rozładunku paliw i gazów z cystern, żurawi przenośnych, hakowców, bramowców, wózków widłowych, wind i klap samozaładowczych oraz tam gdzie jest obecna hydraulika siłowa do napędu różnych urządzeń.

Montaż i naprawa kompresorów łopatkowych

Od ustaleń potrzeb klienta do doboru i montażu kompresora, oraz ewentualna naprawa pogwarancyjna. Montujemy i sprzedajemy kompresory. GHH, oraz HAAR. Naprawiamy GHH, BLACKMER, HAAR  oraz Gardner.

Spawanie metoda TIG

Spawamy aluminium, stal nierdzewną oraz węglową.

ZAUFALI NAM